Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

Close

Loading...
آرشیو رویداد ها

آرشیو رویداد ها (24)

 

از سال ١٣٨٠ تا کنون هر ساله ٩ اسفند ماه همایشی برگزار ميشود که طی آن از برترین حامیان حقوق مصرف کننده در حضور مدیران منتخب اين حوزه با اهدای تندیس و گواهینامه تقدیر و تشکر به عمل مى آيد. اهداف اصلی برگزاری این همایش ابتدا ایجاد انگیزه و حساسیت برای تولید کننده نسبت به رعایت حقوق مصرف کننده و سپس ترغیب مصرف کنندگان به خریداری محصولاتی است که دارای اصالت میباشند. تا به امروز شرکت لایف برد پارسه با افتخار توانسته گواهینامه و تنديس هاى مربوطه را طی چند دوره متوالی دریافت نماید و به عنوان يكى از برترين ها در زمينه رعايت حقوق مصرف كننده در صدر بدرخشد.
برخی از هم نوعان ما در سراسر جهان هستی از بیماری هایی نادر و لاعلاج رنج میبرند که منشا اصلی اکثریت آن ها اختلال های ژنتیکی است، برای این نوع بیماران متاسفانه هیچ راه درمانی وجود ندارد ولی قطعا تلاش و پشتیبانی همه ما، از درد و رنج بی پایان آنها کاسته و دوام زندگی مبتلایان را بیشتر میکند. در سال ٢٠٠٨ میلادی، آخرین روز فوریه به منظورکمک و پشتیبانی، روز جهانی بیماری نادر نام گذاری شد و در ایران تاکنون ٨ دوره همایش بین المللی به مناسبت این روز برگزار شده و در هشتمین دوره با توجه به حمایت های شرکت لایف برد پارسه از بیماری های نادر به طرق مختلف، افتخار کسب تندیس از طرف بنیاد بیماری های نادر ایران نصیب این مجموعه گشته است. به امید روزی که هیچ انسانی متحمل رنج و درد بیماری لاعلاج در هیچ کجای جهان نشود.

هفتمین جشنواره تجلیل از کارآفرینان و تکریم از مدیران واحد های اشتغال زای کشور

بسیاری از هم وطنان ما توانسته اند با سرمایه گذاری و ایجاد فضایی مناسب برای کسانی که جویای کار هستند گامی موثر در این زمینه بردارند و بهترین نیروهای متخصص را در رشته های مختلف تربیت کنند. به پاس زحمات روز افزون این گروه از بزرگ مردان تا به حال هفت دوره جشنواره جهت تجلیل از کارآفرینان و تکریم از مدیران واحد های اشتغال زای کشور برگزار شده است. اسفند ماه 1395 در مرکز همایش های بین المللی صداو سیمای جمهوری اسلامی ایران در حضور مسیولین و نمایندگان و همچنین مدیران برتر، مدیریت محترم شرکت لایف برد پارسه موفق به دریافت لوح تقدیر و تندیس با عنوان جوان ترین کار آفرین گردید. امید است که در ایران عزیزمان با حمایت از کارآفرینان، اشتغال زایی توسعه یابد.

جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران

از سال ١٣٨٤ در مرکز همایش های بین الملی صدا و سیما چندین دوره جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران با هدف اعطای جوایزی به برترین و وموفق ترین شرکت های ایرانی با حضور وزرای صنعت، معدن و تجارت، کار و تعاون، اقتصاد ودارایی، رئیس کل بانک مرکزی و رئیس کمیسیون‌های صنایع و معادن برگزار شده است. شرکت لایف برد پارسه با کسب تندیس هایی از چهار دوره متوالی جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران در سال ٩٥ نيز افتخار دیگری را در زمینه IT و تجارت به نام خود ثبت کرده و سعی دارد در سال های آتی با گسترش حوزه فعالیت خود بار دیگر افتخار حضور در این جشنواره را به عنوان برترین داشته باشد

افتتاح مدرسه خیریه خیر آبادی

به گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ صبح امروز مدرسه خیر آبادی در منطقه 19تهران بازگشایی شد. در این مراسم جناب آقای سعید جابری و کوهستانی مدیر آموزش و پرورش منطقه 19 و دیگر خیرین مدرسه ساز حضور داشتند. کوهستانی مدیر آموزش و پرورش منطقه 19 در این مراسم اظهار داشت: مدرسه شهید خیر آبادی امروز به لطف خيرين مدرسه ساز به عنوان دبیرستان و هنرستان دخترانه در هفت کلاس افتتاح شد و ما باید تمام تلاش خود را انجام بدهیم که امکانات لازم برای تحصیل دانش آموزان در مناطق محرومی همچون دولت خواه فراهم گردد. سعید جابری خیر مدرسه ساز نیز در حاشیه این مراسم گفت : فعالیت در این حوزه کار خیر را به عنوان یکی از الویتها و دغدغه های زندگی ام دنبال خواهم کرد چرا که برگرفته از عقاید خود می دانم. جابری همچنین به همه سرمایه گذاران توصیه کرد تا با نقش آفرینی فعال در این حوزه برای ساختن ایران کمک کنند.
لایف برد پارسه در تلاش است تا با حضور در حوزه های فرهنگ و هنر گامی موثر در ارتقاء این عرصه ها داشته باشد. اینبار نیز با حمایت از هنرمند جوان علی شوکت تلاش نمود تا بخشی از دین خود را در قبال هنر و فرهنگ کشور ادا نماید. این ابتدای حرکت ما خواهد بود، بی شک در آینده نیز هرآنچه در توان داریم را در برای پیشرفت کشور در تمامی عرصه ها بکار خواهیم گرفت. ترانه دیگه بسه از علی شوکت