Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

Close

Loading...

HP ProLiant DL20 Gen9 Server

  • مشخصات
  • توضیحات
  • گالری تصاویر


آیا به دنبال یک سرور جمع و جور یک یونیت برای کار در محیط های مختلف هستید؟ پیشنهاد ما به شما HPE ProLiant DL20 Gen9 است، که برای پشتیبانی از پردازنده های Intel Pentium Core i3 و E3-1200 v5 طراحی شده است. سروری برای نصب در رک، کم جا و مقرون به صرفه برای خدمات حرفه ایی و ارائه دهندگان سرویس می باشد. این سرور قابلیت نصب انواع هارد دیسک های دیسکی و SSD را به همراه پاور قابل تعویض و دیگر امکانات بهینه و حرفه ایی HPE را دارا می باشد.

قابلیت ها
سرور HPE ProLiant DL20 Gen9 با اندازه 1U با یک سوکت پردازنده، ترکیبی مناسب و متعادل از عملکرد، قابلیت توسعه، اطمینان و قابلیت اداره انواع نیازهای کسب و کار است.
این سرور جمع و جور با منبع تغذیه دوگانه و قابلیت محافظت از اطلاعات و سرویس های شما را حتی در زمان ایجاد مشکل در منبع تغذیه دارا می باشد.
با استفاده از تکنولوژی DDR4 HPE ECC اطلاعات در برابر از دست رفتن و خرابی بوسیله توزیع خطا محافظت شده و بعلاوه حجم کاری و عملکرد سیستم نیز بهبود خواهد یافت.
این سرور با استفاده از HPE Smart Array خود توانایی محافظت از اطلاعات را با بکاربستن RAID 0,1,10,5 و کش 4GB خود دارا می باشد.
این سرور می تواند در رک های با عمق کم نیز نصب شده زیرا تنها 40 سانتی متر عمق دارد، علاوه بر این DL20 Gen9 از iLO4 نیز برای مدیریت از راه دور پشتیبانی می کند.
DL20 Gen9 از خانواده پردازنده Intel Xeon E3-1200 و تا 64GB حافظه موقت DDR4 پشتیبانی کرده و با استفاده از Flex LOM این سرور توانایی پشتیبانی از درگاه اتصال به شبکه با سرعت 10Gb/s را دارا می باشد.

پردازنده Intel® Xeon® E3-1200 v5 product family; Intel® Core™ i3; Intel® Pentium®
تعداد پردازنده 1
تعداد هسته موجود در پردازنده 2 or 4
کش پردازنده 8MB L3; 3MB L3
اندازه سیستم 1U
فرم دستگاه Rack
نوع تامین توان (2) Entry-Level
درگاه توسعه (2) Maximum
حافظه موقت 64GB DDR4 SmartMemory
شیار حافظه 4 DIMM slots; Maximum
محافظت از حافظه Advanced ECC
مشخصات درایو (2) LFF SAS/SATA/SSD or; (4) SFF SAS/SATA/SSD; Hot plug and/or Non-hot plug, depending on model
کنترلر شبکه 1Gb 332i Ethernet Adapter 2 Ports per controller; Applicable to all models
کنترلر ذخیره ساز Dynamic Smart Array B140i or; H240 Host Bus Adapter or; Smart Array P440; Depending on model
فن Non-hot plug non-redundant
زیرساخت های مدیریتی iLO Management (standard), Intelligent Provisioning (standard), iLO Essentials(optional), iLO Scale-Out(optional) iLO Advanced (optional)