Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

Close

Loading...

HP ProLiant ML150 Gen9 Server

نوآوری ساخته شده در این سرور قابلیت مدیریت و استفاده مستمر و شبانه روزی از این سرور را به ارمغان آورده است.

مشاهده جزئیات

HP ProLiant ML350 Gen9 Server

در صورتی که اهمیت امنیت و قابلیت جابجایی کاربران و سرویس های متنوع مربوطه را با بودجه محدود در برنامه خود دارید می توانید به HPE ProLiant ML350 Gen9 فکر کنید.

مشاهده جزئیات

HP ProLiant ML110 Gen9 Server

سروری آرام و کم صدا با قابلیت توسعه و ارتقاء بر اساس میزان بودجه و سرمایه گذاری محدود و متناسب با نیازهای کسب و کارهای کوچک و متوسط می باشد.

مشاهده جزئیات

HP ProLiant ML30 Gen9 Server

سروری با یک سوکت پردازنده، مقرون به صرفه با ویژگی های توسعه و رشد ایده آل و عملکرد مناسب برای شعب کاری و دفاتر راه دور می باشد.

مشاهده جزئیات

HP ProLiant ML10 Gen9 Server

سروری با اندازه یک کامپیوتر رو میزی با قابلیت یک سرور متناسب با سرویس های خانگی و شرکت های کوچک می باشد. با توجه به قیمت مقرون به صرفه آن می تواند اولین سرور کسب و کار شما به شمار رفته که می تواند جایگزین مناسبی برای کامپیوتر رومیزی شما باشد که در حال حاظر سرویس هایی را بر روی آن راه اندازی کرده اید.

مشاهده جزئیات

HP ProLiant DL580 Gen9 Server

سرور DL580 Gen9 قابلیت های امنیت و حفاظت از داده ها برای انعطاف پذیری سیستم که تجارت شما به آن وابسته است را داراست. تمام اینها دلایل محکمی برای پاسخ به نیازهای بانک های اطلاعاتی، هوش تجاری و ماموریت حیاتی کسب و کار شما می باشد.

مشاهده جزئیات

HP ProLiant DL380 Gen9 Server

محصول شرکت HPE، به نام ProLiant DL380 Gen9 با آخرین حد کارایی و قابلیت توسعه. قابلیت اطمینان و اعتماد، تداوم سرویس دهی با حمایت یک گارانتی جامع، آن را برای هر نوع سرویسی ایده آل ساخته است.

مشاهده جزئیات