فروش دولتی و سازمانی

تامین و توزیع به موقع، پشتیبانی و پاسخگویی از مهمترین عواملی است که سازمان، ارگان یا نهاد دولتی و خصوصی را ترغیب به خرید از یک شرکت خواهد کرد و امروزه دغدغه بسیاری از مدیران در حوزه آی‌تی محسوب می‌شود. شرکت لایف برد پارسه با بهره گیری از کارشناسان و متخصصان متعهد این حوزه، امکان ارائه تمامی خدمات از جمله، مشاوره جهت خرید، سفارش گذاری، تهیه و توزیع تمامی تجهیزات و قطعات کامپیوتری را برای مشتریان خود فراهم کرده است.

برپایه دانش با ارائه بهترین راه حل و با در اختیار داشتن طیف وسیعی از محصولات، تجهیزات و خدمات قبل و پس از فروش و پشتیبانی، بخش فروش دولتی و سازمانی لایف برد پارسه یکی از بهترین و بزرگترین دپارتمان‌های این حوزه از خدمات در کشور به شمار می‌رود. در بخش تولید و مونتاژ امکان مونتاژ بیش از ۱۰۰۰ کامپیوتر در روز در دپارتمان تولید این شرکت مهیا شده است، که امکان بازدید و حضور کارشناس از شرکت و یا سازمان سفارش دهنده نیز حین انجام فرآیند تولید فراهم شده است.

همکاری طولانی مدت و موثر با بانک‌ها، وزارتخانه‌ها، شرکتهای نفت و گاز، هتل ها و بسیاری از سازمان‌های خصوصی و نهادهای دولتی نیز از دیگر برنامه‌های این شرکت به شمار می‌رود. گواهینامه ها و تقدیرنامه‌های دریافتی شرکت لایف برد پارسه و مدیریت عامل این شرکت از سازمانها، نهاد ها و ارگان های مختلف دولتی و خصوصی نیز گواه خدمات گسترده و بالقوه این شرکت در زمینه های گوناگون مرتبط می‌باشد.

 

فهرست