کانالهای توزیع

مطمئناً امروزه در دسترس بودن تجهیزات و محصولات مورد نیاز مصرف‌کننده و مشتری نهایی مورد توجه بسیاری از علاقه مندان و مشتریان عمده و خرد بازار آی‌تی قرار گرفته است. دپارتمان فروش لایف برد پارسه با بیش از صدها نماینده فروش در سطح کشور در راستای ارائه خدمات به مشتریان این حوزه فعالیت می‌کند. این دپارتمان از بخش های عمده فروشان، نمایندگی‌ها و مغازه‌ها در حوزه های موبایل، تجهیزات کامپیوتری، ماشین‌های اداری و … تشکیل شده و تمامی مشتریان این دپارتمان، از پشتیبانی و خدمات واحد بازاریابی شرکت بهره‌مند می‌باشند. همچنین در بخش فروش خرد، به جرات می توان گفت شرکت لایف برد پارسه یکی از بزرگترین تامین کنندگان محصولات برای خرده فروشان بزرگ و بازار تجارت الکترونیک و کامپیوتر در سراسر ایران است.

کانال بازرگانی شرکت لایف برد پارسه به منظور تسھیل روابط تجاری بین‌المللی با فروشندگان در کشور امارات متحده عربی و شهر دبی تاسیس شده است. این شرکت به عنوان یکی از توزیع کنندگان محصولات و تجهیزات آی تی و عمده فروشی محصولات دیجیتال در منطقه فعالیت دارد.

علاوه بر دفتر مرکزی شرکت لایف برد پارسه که در مرکز تهران واقع شده است، این شرکت از نمایندگان متعددی در سطح کشور برخوردار است و امکان بهره مندی و خرید را برای بسیاری از علاقه مندان و مصرف کنندگان تجهیزات و قطعات کامپیوتری فراهم کرده است.

فهرست