فروشگاه آنلاین

خرید غیرحضوری از فروشگاه های اینترنتی مطمئن در حال حاضر یکی از دغدغه‌های اشخاصی است که به خریدهای آنلاین علاقه دارند و امروزه اکثریت مردم ترجیح می‌دهند برای خرید و حتی اطلاع از مشخصات فنی تجهیزات کامپیوتری مورد نیاز خود از یک وبسایت اینترنتی معتبر خرید، و با خیال راحت مبلغ سبد خرید خود را پرداخت کنند. همانطور که می‌دانید خرید آنلاین علاوه بر مزیت‌های فراوانی که دارد، باعث صرفه جویی در وقت و هزینه های رفت و آمد شما هم خواهد شد.

در این راستا شرکت لایف برد پارسه در حال ساماندهی دو فروشگاه آنلاین قدرتمند جهت ارائه خدمات به کاربران نهایی و مشتریان مستقیم خود است که یکی از این فروشگاه‌ها اولین و تنها فروشگاه اعتباری آنلاین در ایران خواهد بود. همچنین با توجه به طیف گسترده مشتریان لایف برد پارسه، این شرکت وب سایت جداگانه ای برای استفاده و خرید توسط مشتریان و مصرف کنندگان نهایی راه اندازی کرده است که کاربران می‌توانند به صورت مستقیم و بدون واسطه کالای مورد نظر خود را از این وبسایت خریداری نمایند.

ارائه کالاهای با اصالت و با گارانتی‌های معتبر، قیمت مناسب، امکان بازگشت کالا و سرعت در ارائه خدمات در راستای حمایت از حقوق مصرف کننده از اهداف فروشگاه‌های اینترنتی لایف برد پارسه قرار گرفته است و با تاکید مدیریت مجموعه بر احقاق حقوق مشتری امکان ارائه خدمات و مشاوره قبل از خرید برای کلیه مشتریان محترم فراهم شده است.

همانطور که اشاره شد، شرکت لایف برد پارسه در حال حاضر اقدام به راه اندازی این دو وبسایت مجزا برای مشتریان مستقیم و مشتریان نهایی محصولات خود نموده است. در این راستا وبسایت www.lifeboard.com برای خرید مشتریان مستقیم و وبسایت www.shahrekala.com برای مصرف کننده نهایی در نظر گرفته شده است که از جمله امکانات وبسایت شهرکالا می توان به فراهم شدن خرید اعتباری برای مصرف کننده نهایی اشاره نمود. هر دو این فروشگاه های آنلاین دارای تائیدیه‌های رسمی و مجوزهای کسب و کار آنلاین و معتبر می‌باشند و سهولت در خرید و رفع نیازها و پاسخگویی به مشتری از اهداف آنها می‌باشد.

فهرست