گروه شرکت ھای لایف در سال ۱۳۸۴ با باور بر اصل مشتری مداری، گروھی از کارشناسان و متخصصان را گرد ھم آورد تا با فعالیت حرفه ای در زمینه تامین تجھیزات و راه کارھای تخصصی بازار سنتی فروش تجھیزات کامپیوتری را به دنیای حرفه ای و جھانی مبدل کند.

شرکت لایف برد پارسه متخصص در ارائه راه حل های فناوری اطلاعات در راستای انتظارات و نیازهای مشتری، با حداکثر بهره وری و قابلیت اطمینان بخشیدن به مشتریان خود تاسیس گردیده است. شرکت لایف برد پارسه با شناسایی ذینفعان و ایجاد فرصت های سود آور برای فروشندگان و مشتریان نهایی از طریق گسترش کانال های تجاری و با توزیع گسترده محصولات در بیش از صد شعبه و نمایندگی، برنامه های بازاریابی خلاق و منحصر به فرد، کانال های فروش و توزیع حرفه ای، خدمات لجستیک پیشرفته، تیم مدیریت حرفه ای و خدمات مالی قوی ، توسعه زیر ساخت‌ها به واسطه افزایش و تنوع کالا در سبد محصول ، سهم بزرگی از بازار را در اختیار گرفته و پاسخگوی تمامی نیازهای مشتریان می باشد.

ماموریت

مأموریت ما در بازار آی‌تی ایران، تعامل با برترین برندهای دنیای دیجیتال و به حداکثر رساندن پتانسیل تجارت با آن‌ها در سطح کشور است. شرکت لایف برد پارسه با سرمایه گذاری بر منابع انسانی، اعتماد سازی و جلب رضایت مشتری و استفاده از فن آوری های مدرن جهت ارائه بهترین خدمات ممکن به مشتریان به ماموریت خود در این حوزه ادامه خواهد داد.

چشم انداز

چشم‌اندازی که ما در برنامه‌ریزی‌های خود قرار داده‌ایم، ارائه راه‌حل‌های نو‌آورانه جهت توزیع جهانی محصولات بوده که تعامل تجاری را با دیگر کشورها بالا می‌برد. در همین راستا این شرکت با تکیه بر دانش مدیران آینده‌نگر، نگاه تازه‌ای به اصل “تأمین نیازهای مشتریان” پدید آورده و نام “لایف برد پارسه” را به عنوان یک منبع پیشرو، زبانزد عام و خاص کرده است.

 دفتر مرکزی لایف برد پارسه

ساختمان مرکزی گروه شرکت‌های لایف برد، در مرکز شهر تهران و در ساختمانی مدرن و به روز واقع شده است. این ساختمان دارای ۵۰۰۰ متر مربع فضای خاص و اختصاصی و برای استقرار بیش از ۲۵۰ نفر پرسنل طراحی شده و مجهز به بیش از ۵۰۰ متر مربع فضا برای سالن همایش، سالن اجتماعات و اتاق‌های کنفرانس است.

فهرست